Menu
Your Cart

TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Zenci Dildolar

Zenci Dildolar

Zenci Dildolar kişilerin cinsel anlamda daha çok tatmin olmasını sağlamaktadır. Birçok kişi Dildo ile Vibratörü birbirine karıştırmaktadır. Ancak ikisi aynı değildir. Erkek penisine benzeyen yapay bir penise Dildo denmektedir. Zendi Dildolar ise görünüm açısından Siyahi bir görünümde olur. Renk açısından farklılığı olduğu için böyle bir adı bulunmaktadır. Diğer ten renklerinde olan Dİldo çeşitleri hemen hemen renk olarak birbirine benzer. Zenci Dildo çeşitleri özellikler boyut itibariyle daha büyüktür. Bu çeşitlerde kadınlar daha çok zevk alabildiği için bu ürünler üretilmiştir. Bunun fantezisini kuran bayanlar bunun gibi ürünlerle kendisini meşgul eder. Bu yapay penisleri kullandıktan sonra Hijyen kurallarına göre mutlaka temizlenmesi gerekmektedir. Sağlık açısından asla kimyasal maddeleri bu ürün üzerinde kullanmamanız gerekmektedir. Ürünü temizlemek için yalnızca su ve sabun yeterli olabilir. Temizleme işlemleri sonrasında ürünü kuru bir şekilde saklayarak daha sonra kullanmak üzere hazır hale getirebilirsiniz. Kurulama işlemi içinse bir havlu kullanabilirsiniz. Bu ürüne kategori üzerinden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Zenci Dildo Kullanımı

Zenci Dildo ürününü aldığınız zaman kullanmayı bilmeniz gerekir. Özellikle bu ürünü kayganlaştırıcı jel ile birlikte kullandığınız zaman çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Kullanırken yalnızca ilgili ürünü Jel ile birlikte ilgili noktaya kullanmanız size zevk verebilir. Kayganlaştırıcı Hel uygulanan Penislerde daha kolay bir kullanım olanağı sunar. Ancak vücut sıvısı ile kayganlık daha çok üst düzeye ulaşabilir. Zenci Dildolar kadınların çok zevk alacağı özellikte ve oldukça gerçekçi boyutlarda üretilerek satışa sunulmaktadır. Realistik Dildo arıyorsanız bu kategori üzerinde istediğinizi bulabilirsiniz.

Zenci Dildo Fiyatları

Dildolar kendi çeşitlerine göre ve kategorilerine fiyatları değişiklik gösterebilir. Ancak aralarında çok yüksek fiyat farkları bulunmaz. Ürünleri mağazalar veya internet üzerinden güvenle alarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Dildo ürünler çift taraflı olarak satılabilmektedir. Zenci Dildolar çift taraflı olarak olmasının nedeni lezbiyen kadınlar olmasıdır. Lezbiyen kadınlar için özel olarak üretilen bu ürünler iki tarafında fazlasıyla zevk almasını sağlamaktadır. Renk olarak siyah olan bu ürünlerin aynı zamanda diğer renklerine ulaşabilirsiniz.
Model: KD08
CAPTAINS SWORD  Titreşimli Zenci Vibratör Et Dokusunda Realistik Penis 21cm* Titreşimli Vibratör Kalın Penis Et Dokusu Süper Realistik Dildo* 10 Farklı Titreşim Modu* Uzunluk 21 cm* Kullanılabilir Uzunluk 17 cm* Kalınlık 3.5 cm* Gerçekçi ten dokusunda* Güçlü vantuzu ile her zemine sabitlenebilm..
279,00TL
Model: KD11
* Giant King Kalın Penis Et Dokusu Süper Realistik * Ekstra uzun ve kalın* Uzunluk 27cm* Kullanılabilir Uzunluk 22 cm* Kalınlık 6 cm* Gerçekçi ten dokusunda* Doğal damarlı yapı* Güçlü vantuzu ile her zemine sabitlenebilme özelliği* Cilt dostu malzeme kolay temizlenebilir* Kalın Penis Yapısı* Pt..
499,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)